Gecategoriseerd |

Havik

Geplaatst op 23 januari 2016 door Susanne van den Beukel

Susanne van den Beukel

Over

Op de basisschool was ze al gek op schrijven, van opstel tot dagboek. Met hulp van de spellingscontrole schreef ze in 2004 een kinderboek over haar jeugd aan de Rolpaal. Daarna heeft ze een aantal cursussen gevolgd, een schrijfgroep opgestart en veel geschreven. Zo kwam ze achter haar doelgroep: Young Adults. Op 27 mei 2016 kwam Verdraaid Goed uit, het eerste deel van de trilogie ‘Verborgen littekens’. (hier eventueel een link plaatsen naar het boek) De rode draad van de trilogie zijn drie meiden die getekend zijn door iets dat ze meegemaakt hebben, maar dat niet duidelijk zichtbaar is.

Lees alle berichten van:

Laat een reactie achter

Onze Sponsoren-Partners

OPMERKING:

Alle Proza en Poezië op deze site is auteursrechtelijk beschermd, en mag alleen met schriftelijke toestemming van de auteur elders gepubliceerd worden.

LIKE ONS OP FACEBOOK:

Laatst toegevoegde uitgave

  • Beste mensen, Hierbij de link naar de livestream van de presentatie van de erotische dichtbundel Vertalersweelde in het kielzog van (en als ode aan) de …Bekijk alle details
  • Het vermoeden van oorlog

    Het vermoeden van oorlog

    De bundel Het vermoeden van oorlog draagt de naam van het titelgedicht, waarmee Alleblas in 2020 de landelijke Plantage Poëzieprijs won. Het is  een reflectie …Bekijk alle details

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes , meld u hier aan dan ontvangt u
onze nieuwsbrief.
* = verplicht veld