Schrijfster Susanne van den Beukel heeft haar boek “Verslingerd’ geschreven om jongeren die het moeilijk hebben een hart onder de riem te steken. ‘Verslingerd’ is deel twee van haar trilogie ‘Verborgen littekens’. Het gaat over de vijftienjarige Gwen die hopeloos verliefd is op de foute Danny.
Verslingerd
Na school tekent Gwen het liefst in haar schetsboek of, liever nog, gaat ze met haar vriendin Katja op zoek naar leuke jongens. Als de stoere Danny haar aanspreekt op school, is ze op slag verliefd. Ze kan dan ook niet wachten tot hij haar mee vraagt naar het strand. Tot dat blijkt dat hij niet zo leuk is als ze dacht…
Eenzaam
Bijna iedere dag rijdt Gwen na schooltijd, op haar oude fiets, met haar vriendin Katja mee naar huis. Onderweg praten ze over jongens en bedenken ze welke kleding het meeste indruk op hen maakt. In Katja’s kamer voelt Gwen zich geborgen, ze voelt de liefde die in het huis hangt.
Dit is precies wat Gwen thuis mist met een moeder die meestal weg is. En áls ze al thuis is, haar stiefvader de huid vol scheldt. Op die momenten vlucht Gwen naar haar kamer en is ze blij met de harde muziek van haar broertje Daryll. Zo hoort ze het geschreeuw niet en kan ze haar frustratie kwijt door het van zich af te tekenen. En kruipt ze, als ze zich niet lekker voelt, diep onder de dekens.
Hoop
‘Hoe wanhopig moet je zijn om je pasgeboren kindje ergens achter te laten?’ dacht van den Beukel na het horen van een nieuwsbericht over een gevonden baby. Dit was de inspiratie voor haar boek tweede deel van de trilogie ‘Verborgen littekens’. Toch is er hoop. Gwen besluit na vele jaren terug te gaan naar de plek waar haar geheim begraven ligt. Ze heeft inmiddels haar leven op de rit en besluit haar verleden letterlijk een plek te geven. ‘Hiermee wil ik jongeren laten zien dat je vertrouwen in jezelf moet hebben, wat er ook gebeurt’, aldus de schrijfster. ‘Al bereik ik maar één persoon, dan is mijn boek al de moeite waard’.
Boekpresentatie
Op zondagmiddag 28 oktober is de boekpresentatie. Vanaf 14.00u ben je van harte welkom in The Read Shop, Wilhelminaplein 11 in Naaldwijk. Na afloop van de presentatie is ‘Verslingerd’ te koop voor €9,50, uiteraard mét handtekening van de schrijfster.
Voor meer info over de schrijfster en het boek: www.facebook.com/susanne.vandenbeukel
Verkooppunten
‘Verslingerd’ en haar jongere zusje ‘Verdraaid’ zijn te koop bij The Read Shop in Naaldwijk en online: www.susanneschrijft.jouwweb.nl